Ana sayfa

WUXI DURABLE POWER TECHNOLOGY CO.,LTD

şirket Profili

Dehray Power, pazara yüksek kaliteli, yüksek performanslı, ileri teknoloji motor ürünleri ve jeneratör seti ürünlerinin yanı sıra kapsamlı satış sonrası teknik destek ve profesyonel teknik eğitim sağlamayı taahhüt eder.Satış öncesi veya sonrası fark etmeksizin daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz.

 

Müşterinin ilk talebinden itibaren, ilgili mühendisler, müşterilere çeşitli güç çözümleri sunmak için motor, alternatör, kontrol sistemi, ürün yapısı, kurulum ve diğer hususlar üzerinde araştırma ve analiz yapacaklardır.

 

Daha sonra müşteri görüşleri ile birleştirilerek, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için müşteriye özel çözümleri sonuçlandırın.Müşterilere uygun yerelleştirilmiş satış ve servis desteği sağlamak için çeşitli bölgelerdeki satış sonrası satış noktalarımız.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Yıllar boyunca, tıbbi satışların modernizasyonunu teşvik etmek ve gerçekleştirmek için çok çalıştık ve çalışanların bağımsız inovasyon yeteneğini aktif olarak geliştirdik ve geliştirdik.Orijinal iş sitesinin, tesislerin ve ekipmanın ve modern bilgisayar yönetiminin çok yönlü yenilenmesi ve yükseltilmesi.Uzun vadeli ortaklıklar kurmayı ve pazarda itibar kazanmayı umuyoruz.

Dünya çapında ticaret ve müşteri ölçeğini artırıyoruz.İyi itibarımızla müşterilerimizin güvenini kazandık.Ülkemizin modernleşmesine yardımcı olur ve dünyanın geri kalanıyla ekonomik ve teknik alışverişi teşvik eder.Ayrıca diğer ülkelerle dostluğu geliştirmeyi ve olumlu bir etki yaratmayı dört gözle bekliyoruz.

Sizin ve bizim el ele, muhteşem bir gelecek yaratmanızı içtenlikle umuyoruz.

WUXI DURABLE POWER TECHNOLOGY CO.,LTD
WUXI DURABLE POWER TECHNOLOGY CO.,LTD
WUXI DURABLE POWER TECHNOLOGY CO.,LTD
WUXI DURABLE POWER TECHNOLOGY CO.,LTD
WUXI DURABLE POWER TECHNOLOGY CO.,LTD
WUXI DURABLE POWER TECHNOLOGY CO.,LTD
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : Dehray;

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : 8000000-10000000

Yıl kurulan : 2018

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin WUXI DURABLE POWER TECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar Çin WUXI DURABLE POWER TECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar Çin WUXI DURABLE POWER TECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar Çin WUXI DURABLE POWER TECHNOLOGY CO.,LTD Sertifikalar